پنل کاربری
ورود
شماره تماس
09358776040

شرکت تولیدی صادراتی پوشاک نانو مهیار در سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد.

در طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره اقدام به تولید جورابهایی با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

تکنولوژی به روز

با رشد و توسعه علم و دانش و پیشرفت تکنولوژی هر روز محصولات جدیدی به بازارهای جهانی عرضه می گردد که اکثر این محصولات با هدف کمک به رفاه، راحتی، سلامت و بهداشت جامعه انسانی تولید می گردند. یکی از تکنولوژیهای نوین که پا به عرصه ظهور گذاشته و پیشرفتهای چشمگیری را نشان داده است، تکنولوژی نانو می باشد. دنیای نانو در تمامی حوزه های علم و فناوری حضور داشته و تحولی عظیم در فرایندها و فراورده ها ایجاد نموده است. تکنولوژی نانو در صنعت نساجی و منسوجات نیز تأثیر شگرفی داشته و هر روز شاهد محصولاتی جدید و کارآمد در این زمینه می باشیم.

ضد میکروب و ضد بو

شرکت پوشاک نانو مهیار از سال 1383 اقدام به تولید جورابهای آنتی باکتریال با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است. این شرکت اولین تولید کننده ایرانی جوراب آنتی باکتریال با استفاده از نانوذرات نقره می باشد و با ارائه جورابهای آنتی باکتریال گامی مؤثر در جهت سلامت و بهداشت جامعه برداشته است. به طور کلی محیط گرم و مرطوب داخل کفش محل بسیار مناسبی برای رشد باکتریها محسوب می شود. باکتری ها از سلول های مرده پوست پا و چربی موجود در عرق پا تغذیه می کنند و تکثیر می شوند. همچنین موادی که باکتریها دفع می کنند سبب ایجاد بوی نامطبوع در پا می شوند. بنابراین هر نوع اقدامی برای جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری به حفظ سلامت و بهداشت پا کمک می کند.

تأییدیه وزارت بهداشت

جورابهای آنتی باکتریال نانو مهیار توسط وزارت بهداشت، ستاد نانو ریاست جمهوری (توسعه فناوری تا بازار ایرانیان)، دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، پژوهشگاه رنگ ایران، انستیتو پاستور ایران و شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری (IGI) مورد تأیید قرار گرفته است. این جورابها برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در پا و بخصوص برای افراد با پوستهای حساس، ورزشکاران، کارگران و افراد مبتلا به دیابت مناسب می باشند.

مطابق با استانداردهای جهانی

شرکت نانو مهیار خط تولید خود را مطابق با استانداردهای جهانی نموده و موفق به کسب ISO10002، ISO14001، OHSAS18001، ISO9001و ISO10668از شرکت SWISSCERT سوئیس گردیده است. همچنین جورابهای آنتی باکتریال نانو مهیار، مجوز کفا از ستاد نانو ریاست جمهوری (دفتر فناوری تا بازار) و تأییدیه های انستیتو پاستور، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت آزمایشگاهی IGIو ... را اخذ نموده است. قابل ذکر است که نانو مهیار اولین تولید کننده جوراب می باشد که موفق به دریافت مجوز از وزارت بهداشت شده است.

مجوز کفا

جورابهای آنتی باکتریال نانو مهیار، مجوز کفا از ستاد نانو ریاست جمهوری (دفتر فناوری تا بازار) را اخذن موده است.

تأییدیه های انستیتو پاستور

همچنین تاییدیه های انستیتو پاستور، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت آزمایشگاهی IGIو ... را اخذ نموده است.قابل ذکر است که نانو مهیار اولین تولید کننده جوراب می باشد که موفق به دریافت مجوز از وزارت بهداشت شده است.

شرکت نانو مهیار موفق به کسب گواهینامه های زیر از شرکت 8SWISSCERT سوئیس گردیده است:

  • گواهی نامه نانو مقیاس
  • تاییده بهداشتی جوراب آنتی باکتریال
  • ISO10002:2004
  • ISO9001:2008
گواهینامه